Close

Maj 18, 2017

Płać mniej za gaz!

Sprawdź, co zrobić, żeby realnie zaoszczędzić. Skontaktuj się z  doradcą gazowym i dowiedz się jak płacić mniej za gaz. porównywarka cen prądu i gazu EnergiaDirect.pl wraz z Gaspol.pl proponuje jak oszczędzać.

Dlaczego taniej i dlaczego można?

Zapewniamy stabilność i oferujemy stałą cenę przez cały rok trwania umowy. Ofertę paliwa gazowego kierujemy do małych, średnich i dużych firm oraz do klientów indywidualnych. Naszym Klientom proponujemy ceny konkurencyjne w stosunku do cen Gaspol i innych przedsiębiorstw energetycznych. Jest to możliwe dzięki uwolnieniu runku gazowego w Polsce, co spowodowało, że odbiorca gazu może otrzymywać ten sam produkt w znacznie bardziej konkurencyjnej cenie. Świadczymy kompleksową usługę sprzedaży paliwa gazowego. Wszelkie czynności związane ze zmianą sprzedawcy wykonujemy za Naszych Klientów. Nasi specjaliści doradzą jak zmniejszyć opłaty dystrybucyjne.

Klient ma zagwarantowaną cenę przez 3 lata i gwarancję zawsze niższej ceny niż w Gaspol. W przypadku domu 200 m2 zużywającego 60MWh rocznie, przez trzy lata oszczędność wyniesie 1100 zł w porównaniu do cen PGNiG.

Co warto wiedzieć?

Fakty o rynku gazowym w Polsce. Cena za dystrybucję gazu. Cena za dystrybucję jest taka sama u każdego podmiotu sprzedającego paliwo gazowe. Rynek gazu i energii jest kontrolowany przez Urząd Regulacji Energetyki.

Źródło gazu. Gaz dostarczany do firm czy gospodarstw domowych jest takim samym gazem i z tego samego źródła. Nie ma znaczenia, od jakiego dostawcy pochodzi.

Decyzja klienta. Każdy Klient ma prawo zmienić dostawcę energii i gazu, podobnie jak ma prawo do korzystania z wybranego przez siebie operatora telekomunikacyjnego.

5 powodów, dzięki którym to działa

Gaz może kosztować mniej. Uwolnienie rynku gazowego w Polsce. Konkurencyjna cena – Odbiorca może otrzymywać ten sam produkt w znacznie bardziej konkurencyjnej cenie.

Stabilność przez cały rok. Stałe ceny, które zapewniają  stabilność i oferujemy stałą cenę za kWh przez cały okres trwania umowy.

Ten sam gaz taniej. Bez pośredników. Gaspol sprzedaje Ci takie samo paliwo gazowe jak wszyscy sprzedawcy, lecz o wiele taniej. Za gaz i jego przesłanie otrzymujesz tylko jedną fakturę.

Indywidualne dopasowanie. Rozliczenia dopasowane do preferencji Klientów. Nasz doradca analizuje sytuację indywidualną i szykuje rozwiązanie na miarę potrzeb.

Najniższe ceny na rynku. Kupuj gaz taniej. Formuła rozliczeń oparta na stałym indeksie giełdowym cen gazu to gwarancja najniższych cen na rynku w dowolnym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *